inSPORTline Punty krokoměr manuál

Krokoměry jsou kořením chůze s nordickými holemi. Co je univerzální? Hrábě do kapsy. Nejde s nimi hrabat, ani do kapsy se nevejdou. Když už chodíme s nordickými holemi, zajímá nás, kolik jsme ušli kroků (Nic víc!!!). Od telefonu chci, aby telefonoval, od krokoměru, aby měřil počet kroků. Všechno navíc je jenom marketing, blbinky, vysávání uživatelových...

CUSTODIUM.cz

Právě teď pracuji na dalším projektu: adresáři služeb pro seniory. 5000 aktualizovaných záznamů, návody, doporučení. Denně poskytujeme informace 400 lidem.

Diktování rovnou do stroje

Teofil Neužil je úspěšný spisovatel, neumí psát na klávesnici všemi deseti. Posledních 5 let diktoval své knihy do stroje najaté písařce. Už to nechce. Hledal (a našel) robotické řešení diktování přímo do počítače, výstupem je text ve Wordu.

Cholerik prodejním zástupcem

Máme to předem vymalované: genetika (DNA), osud (horoskop) a křestní jméno (numerologie). Může se stát Cholerik prodejním zástupcem?

Co dělat když se firma potápí

Hlas lidu hlas Boží. Zaměstnanci obvykle vědí, kde má firma díru pod čarou ponoru, ale bojí se to říci (Císařovy nové šaty). Firma se potápí. Dalo by se to zjistit při nějaké poradě, anonymním dotazníkem. Používám ho při lektorské práci už dvacet let. Výsledky jsou obvykle šokující, hlavně pro majitele.

Scan textu do Word textu

Texty potřebujeme v češtině a ve Wordu, abychom v nich mohli šťourat. Řešení je dost primitivní  = Scan jakéhokoli textu do textu ve Wordu.

Týmové role. Vést, nebo být veden?

Za 25 let konzultanské práce jsem narazil na pracovní týmy, kde buď všichni chtěli něco vymýšlet a nic nedělat, anebo všichni něco chtěli dělat ale nevěděli co. Ano, týmové role. Přirozené role jsou nám dány víceméně od Boha.

Proč chodím do práce

Pracovní psychologové zkoumají, jakou mají vlastně lidi motivaci ráno vstát a jít pracovat.

Casio 5176 manuál česky

Casio 5176 náramkové hodinky: Casio na Čechy nedbá. Po českém manuálu ani vidu ani slechu.

Microsoft Outlook 2010 Manuál

Dříve jsem hodně učil softwary metodou řešených příkladů a k tomu jsem si udělal i Microsoft Outlook 2010 Manuál. Je to trochu jiný způsob výuky, takhle jsme např. před léty studovali vyšší matematiku z úžasných ruských učebnic Děmidovič, nebo Minorskij. Podle nich se to naučil lecjaký tupec, tedy i já. Američani tomu říkají případové studie.

Průzkum trhu podle Kotlera

Marketing je náboženství. Papež je Philip Kotler. Bible je Kotlerova kniha Marketing management.

Microsoft PowerPoint 2010 Manuál

Dříve jsem hodně učil softwary metodou řešených příkladů a k tomu jsem si udělal i Microsoft PowerPoint Manuál 2010CZ. Je to trochu jiný způsob výuky, takhle jsme např. před léty studovali vyšší matematiku z úžasných ruských učebnic Děmidovič, nebo Minorskij. Podle nich se to naučil lecjaký tupec, tedy i já. Američani tomu říkají případové studie.

Microsoft Excel 2010 manuál

Dříve jsem hodně učil softwary metodou řešených příkladů a k tomu jsem měl i Microsoft Excel 2010 manuál. Je to trochu jiný způsob výuky, takhle jsme např. před léty studovali vyšší matematiku z úžasných ruských učebnic Děmidovič, nebo Minorskij. Podle nich se to naučil lecjaký tupec, tedy i já. Američani tomu říkají případové studie.

Microsoft Word 2010 manuál

Dříve jsem hodně učil softwary metodou řešených příkladů a k tomu jsem měl i Microsoft Word 2010 manuál. Je to trochu jiný způsob výuky, takhle jsme např. před léty studovali vyšší matematiku z úžasných ruských učebnic Děmidovič, nebo Minorskij. Podle nich se to naučil lecjaký tupec, tedy i já.

Zebra (Einsteinova hádanka)

Tuto hádanku typu Zebra napsal ještě v předminulém století Albert Einstein. Tvrdil, že 98% lidí ji nedokáže vyřešit. Patříte mezi ta 2%?

MS PROJECT – cvičení „Sebevědomí“

Výzkumný ústav počítacích strojů nějak skončil. Dr. Václav Mládek si musí najít nějakou jinou obživu. Rozhodl se, že bude dělat údržbu počítačů po domácnostech. Práce šla dobře, akorát nastaly zmatky. Nasadil MS Project a přestaly problémy.

MYŠLENKOVÁ MAPA A MS PROJECT

Myšlenková mapa je nástroj pro kreativní práci a vymýšlení seznamu úkolů, případně vazby a doby trvání. Jak to snadno udělat? No problem! Pomůžeme si skupinovou prací (gruppen Arbeit) v brainstormingu, jehož vyústěním bude myšlenková mapa, kterou potřebujeme softwarově překlopit do Projectu a musí to mít českou diakritiku – jinak nic!

Norimberský trychtýř

Norimberský trychtýř byl vynalezen k řešení otázky:  “Jak mám udělat zkoušku, aniž bych se učil“?